Beveiliging muziekevenement in Westerlee

Beveiliging muziekevenement in Westerlee

Beveiliging muziekevenement in Westerlee Beveiligingsbedrijf A.F. Security Winschoten
Alex Feenstra - Beveiligingsbedrijf A.F. Security Winschoten

Geschreven door:
, 3 juni 2024

E-mail Alex Feenstra Linkedin

Feestteam 't Dopje organiseerde in Westerlee het muziekfestival Bonanza editie 2024, en vroeg A.F. Security voor de beveiliging. Ons evenemententeam toog met enthousiasme naar het naastgelegen dorp, en verzorgde de evenementenbeveiliging deze avond.

Het bier smaakte de aanwezige gasten goed, en ook de muziek werd goed ontvangen, er werd volop genoten. Wij als beveiligingsbedrijf in Heiligerlee bedanken de organisatie voor deze opdracht, en kijken terug op een geslaagde avond.

A.F. Security biedt professionele beveiliging voor ieder evenement
Bent u op zoek naar een professionele beveiliger voor het uitvoeren van veiligheidstaken tijdens uw evenement? Te denken valt hierbij aan o.a.

  • Kaartcontrole
  • Fouilleren
  • Tassencontrole
  • Artiestenbegeleiding
  • Bewaken van algehele veiligheid bezoekers, artiesten en medewerkers van uw evenement.
  • Uitvoeren van ondersteunende taken op het gebied van EHBO of charges
  • Eventuele andere, eventspecifieke taken. Deze kunnen wij in overleg met u als opdrachtgever toevoegen aan ons takenpakket tijdens uw evenement.

Neem vrijblijvend contact m et ons op voor meer informatie of een vrijblijvende prijsopgave.

Wilt u nog meer blogberichten lezen? Ga dan naar de pagina Nieuws/blog.

Beveiliging op Koningsdag in Groningen bij Mesacosa - Beveiligingsbedrijf A.F. Security Winschoten

Beveiliging op Koningsdag in Groningen bij Mesacosa

Op Koningsdag 2025 hadden wij de eer om voor het eerst de beveiliging te verzorgen voor de Groningse studentenvereniging Mesacosa. Met hun prachtige eigen pand in de binnenstad is Mesacosa een van de... lees verder »

Binnen een uur op locatie: onze beveiligers bij gasincident in Spijk - Beveiligingsbedrijf A.F. Security Winschoten

Binnen een uur op locatie: onze beveiligers bij gasincident in Spijk

Afgelopen woensdagavond ontvingen wij een urgente oproep in verband met een mogelijk gaslek bij een woning aan de Achteromweg in Spijk. De oorzaak? Grondboringen in opdracht van het Instituut... lees verder »

Contact via Whatsapp

Deze website werkt het beste als u de cookies voor social media en statistieken accepteert.