Calamiteitenbeveiliging

Calamiteitenbeveiliging Beveiligingsbedrijf A.F. Security Winschoten

A.F. Security staat 24/7 voor u klaar wanneer het gaat om calamiteitenbeveiliging. Stormschade, brandschade, schade aan de voorgevel en pui van het gebouw door inbraakpoging; calamiteiten komen altijd onverwacht en vragen om snel en adequaat ingrijpen.

Naast de publieke hulpdiensten als de politie, brandweer en ambulance, kunt u altijd rekenen op degelijk beveiligingswerk van A.F. Security om uw eigendommen met de hoogste prioriteit veilig te stellen. Ook bij ad hocklussen zijn wij flexibel inzetbaar, en zorgen wij ervoor dat uw (beschadigde) eigendommen na calamiteiten worden bewaakt. Onze calamiteitenbeveiliger houdt onbevoegden op afstand zolang dat nodig is.

Vrijblijvende offerte voor calamiteitenbeveiliging

Heeft u vragen over onze calamiteitenbeveiliging of bent u benieuwd naar de kosten voor uw specifieke beveiligingsvraag? Neem dan contact op of vraag een vrijblijvende offerte aan.

Wilt u nog meer zien? Ga dan naar de pagina Beveiligingsdiensten.

Beveiliging rondom Slag bij Heiligerlee in goede handen - Beveiligingsbedrijf A.F. Security Winschoten

Beveiliging rondom Slag bij Heiligerlee in goede handen

Tijdens het weekend van de Slag bij Heiligerlee waren wij als beveiligingspartner verantwoordelijk voor de algehele veiligheid op en rond het evenemententerrein. Naast onze fysieke aanwezigheid... lees verder »

Veiligheid op 1 tijdens Bonanza 2025 in Westerlee - Beveiligingsbedrijf A.F. Security Winschoten

Veiligheid op 1 tijdens Bonanza 2025 in Westerlee

Op zaterdag 17 mei was het tijd voor de jaarlijkse Bonanza aan de Veenweg 1 in Westerlee, met o.a. artiesten als Lady Roos, Sander Oet Pekel, DJ Nick en De Dikdakkers. Als beveiligingspartner zorgden... lees verder »

Contact via Whatsapp

Deze website werkt het beste als u de cookies voor social media en statistieken accepteert.