A.F. Security staat 24/7 voor u klaar wanneer het gaat om calamiteitenbeveiliging. Stormschade, brandschade, schade aan de voorgevel en pui van het gebouw door inbraakpoging; calamiteiten komen altijd onverwacht en vragen om snel en adequaat ingrijpen.
Naast de publieke hulpdiensten als de politie, brandweer en ambulance, kunt u altijd rekenen op degelijk beveiligingswerk van A.F. Security om uw eigendommen met de hoogste prioriteit veilig te stellen. Ook bij ad hocklussen zijn wij flexibel inzetbaar, en zorgen wij ervoor dat uw (beschadigde) eigendommen na calamiteiten worden bewaakt. Onze calamiteitenbeveiliger houdt onbevoegden op afstand zolang dat nodig is.
Heeft u vragen over onze calamiteitenbeveiliging of bent u benieuwd naar de kosten voor uw specifieke beveiligingsvraag? Neem dan contact op of vraag een vrijblijvende offerte aan.
Wilt u nog meer zien? Ga dan naar de pagina Beveiligingsdiensten.
Op Koningsdag 2025 hadden wij de eer om voor het eerst de beveiliging te verzorgen voor de Groningse studentenvereniging Mesacosa. Met hun prachtige eigen pand in de binnenstad is Mesacosa een van de... lees verder »
Afgelopen woensdagavond ontvingen wij een urgente oproep in verband met een mogelijk gaslek bij een woning aan de Achteromweg in Spijk. De oorzaak? Grondboringen in opdracht van het Instituut... lees verder »